Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Tooky Toy | Moje malá zahrádka 14 ks

Kód: TK315
Novinka
Značka: Tooky Toy
435 Kč 360 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Rozkošná dřevěná zahrádka přinese dětem spoustu radosti. Děti si hrají na zahradníky, sazí i sklízí zeleninu, a přitom se učí péči o zahradu. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozkošná dřevěná zahrádka přinese dětem spoustu radosti. Sada obsahuje roztomilou dřevěnou zeleninku, housenku, zahradnické nářadí, konvičku, sáčky semínek i označení záhonů. Sada je skvělá jako dárek pro děti, které milují přírodu a zahradničení, nebo jako doplněk k dětské kuchyňce. Děti si hrají na zahradníky, sazí i sklízenou zeleninku, a přitom se učí péči o zahradu. Rolové hry je učí mnoho dovedností, jako jsou sociální dovednosti, komunikace, slovní zásoba a získávají díky nim zájem o nové věci. Dřevěné hračky pro děti Tooky Toy jsou nápadité, kvalitní, z pevného dřeva natřeného netoxickými barvami.

Doplňkové parametry

Kategorie: První hry
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Znalost, Komunikace a řeč
Materiál: karton (papír), plast, dřevo
Počet dílů: 14
Rozměry balení: 22 x 18 x 8,3 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.