Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Swingo Basic Balanční hra

Kód: DJ06215
359 Kč 297 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Pestrá balanční hra s tvary pro rozvoj jemné motoriky. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zkuste vyvážit plošinu s pomocí zvířátek různých tvarů! Dítě pokládá dílky na plošinu a cvičí tak jemnou motoriku i trpělivost. Zároveň se učí rozpoznávat různé geometrické tvary a barvy.

Věk

3+

Obsah balení

  • 1 dřevěný balanční květ
  • 1 dřevěná kostka
  • 24 dřevěných tvarů se zvířátky

Další parametry

Rozměry balení: 18,5 x 14,5 x 4 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: První hry
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Paměť, Motorika a zručnost, Soustředění
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.