4bambini

Jak říká Táňa le Moigne, autorka konceptu naučných her 4bambini: "Výchova dětí je náročný obor, který se bohužel na žádné škole neučí. O to důležitější je, jak si s ním poradíme. Hry o důležitých životních hodnotách jsem připravila pro všechny rodiče, kteří stejně jako já věří, že hodnoty jsou jedna z nejdůležitějších věcí, kterou můžeme dětem do života dát."

V nabídce vzdělávacích her 4bambini najdete novou generaci výchovných her, které si získaly největší oblibu: Nešťourej se v nose a Dávej bacha. Hry ve své nové podobě reflektují vývoj technologií, které nás obklopují. Proto mezi situacemi, o kterých si s dětmi budete povídat, najdete také otázky na používání mobilních telefonů ve společnosti či na návštěvě. Nevyhýbají se ani nástrahám a rizikům internetu, s nimiž by si dnešní děti měly také dokázat poradit.

Další z nabídky jsou jednoduché, zábavné a akční hry. Mají snadná pravidla, nevyžadují složitou přípravu, zahrajete si je i na cestách a lehce do společného hraní zapojíte malé i velké děti ve své rodině.

 
4 položek celkem
krabicka Zviratkove Trio web
165 Kč

Černý Petr, Kvarteto a Pexeso v jednom!

krabice Honem zpatky web
249 Kč

Společenská hra pro děti od 3 let se zvířátky ze statku.

krabice Davej Bacha
449 Kč

Společenská hra pro děti od 4 let o prvních životních nástrahách a o tom, jak si s nimi poradit.

krabice Nestourej se v nose web
449 Kč

Společenská hra o etiketě pro děti včetně chování s moderními technologiemi.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem