Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Piatnik

Vídeňská továrna na výrobu hracích karet byla založena v roce 1824 jako malá dílna, kde se ručně malovaly karty. V současnosti patří firmě Piatnik v Rakousku vedoucí postavení na trhu s hracími kartami a společenskými hrami, které se díky dobrým nápadům zaměstnanců firmy staly velmi úspěšnou a žádanou komoditou.

Do dnešních dnů jsou ve vedení společnosti výhradně potomci Ferdinanda Piatnika („prvního“). Společnost Piatnik Praha s.r.o. vede přímo pan Ferdinand G. Piatnik („čtvrtý“), který je od roku 1984 jednatelem vídeňské firmy. Opět se tedy potomek zakladatele firmy snaží společně se svými českými spolupracovníky o udržení tradice a dobré výsledky. Firma Piatnik se také pravidelně angažuje v různých akcích, pořádaných pro děti a mládež (například Mistrovství ČR ve hře Activity, podporuje centra pro účelné trávení volného času, stejně jako dětské domovy či nemocnice (aktivní účast v projektu Radost dětem na podporu onkologicky nemocných dětí).

3 položek celkem
othello classic
Akce Poslední kusy
535 Kč –6 %
499 Kč

Strategická hra Othello pro dva hráče s jednoduchými pravidly je celoživotní výzvou.

6395
Piatnik | Toscana
Akce Poslední kusy
129 Kč –14 %
Piatnik | Toscana
Skladem (1 ks)
110 Kč

Cílem hry je umístit své destičky na herní plán tak, aby na konci hry utvořily co největší souvislou plochu. || Od 8 let

6495
Piatnik | Shadow Master
Akce Poslední kusy
589 Kč –10 %
525 Kč

stínová hra, stín, stíny

6460

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem