Milí zákazníci, ve dnech 27.-30.6. není možné z provozních důvodů objednávat. V červenci (před)objednávání opět spustíme a balíčky začneme odesílat opět pravidelně od 11.7. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a hravé prázdniny!

O nás

Hračky vzdělávačky - smysluplné hračkářství

Proč nakupovat u nás?

ÚZCE SPECIALIZOVANÉ HRAČKÁŘSTVÍ

Ty nejlepší vzdělávačky na českém trhu hezky pohromadě aneb 2500 osvědčených výrobků, které známe a věříme jim.

ZASÍLÁME MINIMÁLNĚ 3X TÝDNĚ

Objednáváte dárek na poslední chvíli a bojíte se, že nedorazí včas? Dejte nám o tom vědět a vyřídíme jej přednostně.

Expedujeme balíčky po České republice a na Slovensko.

CHCEME ZNÁT VÁŠ NÁZOR

Pochvalu i kritiku přijímáme s otevřenou náručí. Pochvala nás zahřeje a dodá energii k další práci, kritika posouvá dopředu v technických záležitostech. Proto prosíme:

  • Zhodnoťte kvalitu našich služeb na Google. Váš ohlas nás těší i posouvá vpřed a zároveň může pomoci dalším zákazníkům při výběru kvalitního obchodu.
  • Až vám po nákupu přijde výzva od Heuréky, nezavírejte ji hned. Několika kliky nám dejte najevo vaši spokojenost. Díky!
  • Sledujte nás na Facebooku a uznáte-li to za vhodné, ohodnoťte nás.
  • Sledujte nás i na Instagramu a neunikne vám žádná fotogenická hračka! Pochlubte se s radostí dětí nad hračkami od nás a označte nás @hrackyvzdelavacky či #hrackyvzdelavacky, abychom se mohli radovat s vámi. 

PORADÍME S VÝBĚREM

Nevíte, co vybrat? Zavolejte či napište. S ohledem na vaše požadavky vám zodpovědně vybereme hračku na míru. Nemáme problém nedostupné zboží doobjednat, nabídnout vám levnější variantu téhož či vás odkázat na jiné prodejce, pokud vaše přání náhodou nebudeme schopní vyplnit.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Zní to jako fráze, ale je to skutečně tak. E-shop děláme rádi, ale ještě raději komunikujeme se "skutečnými osobami". Proto když budete cokoli potřebovat, nebojte se nám napsat či zavolat. I o víkendu a přes svátky. 

RECYKLUJEME OBALY

Máme rádi náš domov – Zemi. Nepoškozený obalový materiál od našich dodavatelů a celé firmy www.scio.cz, s.r.o. využíváme k balení balíčků pro vás. Stahujeme také použité krabice z Městské knihovny a nakupujeme mimo nových i krabice již jednou použité. Tak snad vám nevadí, že od nás občas dostanete potištěnou a vícekrát přelepenou krabici. :) I vy můžete v tomto konání pokračovat – obalový materiál znovu použijte, nebo jej vyhoďte do patřičných kontejnerů.

BEZPROBLÉMOVÁ REKLAMACE I VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Reklamace: Chybějící komponenty, vady v tisku, rozbité zboží – pokud máte důvod k reklamaci, napište nám, domluvíme se na způsobu vrácení, nebo zboží odešlete zpět na adresu: REKLAMACE Hračky vzdělávačky, Pobřežní 34, 18600 Praha 8 s dokumentem reklamacni_list_HV. Po obdržení reklamovaného zboží vadu posoudíme a obratem vám zašleme nový produkt na naše náklady nebo vrátíme peníze. Ze zákona na to máme 30 dní, ale většinou jsme mnohem rychlejší. :)

Vrácení: Nepoškozené a kompletní zboží můžete vrátit bez udání důvodů ve 14 denní lhůtě, a to na naši adresu: VRATKA Hračky vzdělávačky, Pobřežní 34, 18600 Praha 8, nejlépe s přiloženým dokumentem navratovy_list_HV. Vrácení zboží je na vlastní náklady zákazníka libovolnou dopravní službou, která doručuje na adresu, popř. osobně na recepci firmy Scio na téže adrese a taktéž s dokumentem Návratový list nebo s fakturou. Vrácení peněz proběhne po naší kontrole vráceného zboží nejpozději do 14 dní, a to převodem na číslo účtu nebo na platební kartu.

MÁME VÝDEJNÍ MÍSTA PO CELÉ ČR A SR

Nechte poslat balíček domů/do práce nebo na některou z poboček Zásilkovny a Balíkovny. Po domluvě se pro objednávku můžete zastavit také v našem skladu v Karlíně (Pobřežní 34, Praha 8).

Historie a filosofie projektu Hračky vzdělávačky

Jsme hráči deskových her a pracovníci ve sféře vzdělávání a pevně věříme, že správně vybraná hračka či hra výrazně dopomáhá rozvoji dětí, ale i dospěláků - jejich rodičů a pedagogů. Za podpory firmy www.scio.cz, s.r.o. jsme se rozhodli založit smysluplné hračkářství.

Na trhu existuje spousta velkých hračkářství, kde se však rodič může ztrácet. Rozhodli jsme se jít jinou cestou – nabídneme omezené množství hraček (nyní cca 1500), zato každou nejednou otočíme v rukou. Zhodnotíme její kvality a dokonale se s ní seznámíme, než vám ji předvedeme a doporučíme. Proto můžeme vše, na co v našem obchůdku narazíte, směle zařadit do pomyslné kategorie Doporučujeme. S námi nešlápnete vedle. :)

V našem obchůdku sdružujeme naše nadšení a hravost s profesními zkušenostmi. S radostí neustále rozvíjíme místo, které snoubí vzdělávací, didaktické, dřevěné a další kvalitně zpracované hry a hračky, stavebnice, puzzle, skládačky a kreativní sady. Říkáme mu Hračky vzdělávačky. Je nejen místem virtuálním, ale i barevnou hračkárnou, do které mohou návštěvníci v Praze zavítat.

Nabízíme různé filtrování zboží, z nichž je nejvíce využívané praktické filtrování podle věku v každé kategorii zboží. U každé hry i hračky je navíc přehledným způsobem uvedeno, co hračka rozvíjí a pro jaké věkové rozpětí je vhodná. Rodiče tak ještě před koupí vědí, jak dlouho a v jaké oblasti rozvoje může dítěti hračka smysluplně sloužit. Informace o věku posuzujeme sami na základě zkušeností, nespoléháme se jen na údaje od výrobce. 

 

Bratříčkujeme se se SCIO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení