Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

O nás

Hračky vzdělávačky - smysluplné hračkářství

Proč nakupovat u nás?

ÚZCE SPECIALIZOVANÉ HRAČKÁŘSTVÍ

Ty nejlepší vzdělávačky na českém trhu hezky pohromadě aneb 2500 osvědčených výrobků, které známe a věříme jim. Již od roku 2014.

ZASÍLÁME MINIMÁLNĚ 3X TÝDNĚ (po, st, čt)

Objednáváte dárek na poslední chvíli a bojíte se, že nedorazí včas? Dejte nám o tom vědět a vyřídíme jej přednostně. Dopravci zvládají naprostou většinu balíčků doručit následující den, tedy i čtvrteční zásilky jsou většinou do víkendové oslavy u vás. Přesto ale doporučujeme objednávat s předstihem, pokud je to možné. :)

Expedujeme balíčky po České republice a na Slovensko.

CHCEME ZNÁT VÁŠ NÁZOR

Pochvalu i kritiku přijímáme s otevřenou náručí. Pochvala nás zahřeje a dodá energii k další práci, kritika posouvá dopředu v technických záležitostech. Proto prosíme:

  • Zhodnoťte kvalitu našich služeb na Google. Váš ohlas nás těší i posouvá vpřed a zároveň může pomoci dalším zákazníkům při výběru kvalitního obchodu.
  • Až vám po nákupu přijde výzva od Heuréky, nezavírejte ji hned. Několika kliky nám dejte najevo vaši spokojenost. Díky!
  • Sledujte nás na Facebooku a uznáte-li to za vhodné, ohodnoťte nás.
  • Sledujte nás i na Instagramu a neunikne vám žádná fotogenická hračka! Pochlubte se s radostí dětí nad hračkami od nás a označte nás @hrackyvzdelavacky či #hrackyvzdelavacky, abychom se mohli radovat s vámi. 

PORADÍME S VÝBĚREM

Nevíte, co vybrat? Zavolejte či napište. S ohledem na vaše požadavky vám zodpovědně vybereme hračku na míru. Nemáme problém nedostupné zboží doobjednat, nabídnout vám levnější variantu téhož či vás odkázat na jiné prodejce, pokud vaše přání náhodou nebudeme schopní vyplnit.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Zní to jako fráze, ale je to skutečně tak. E-shop děláme rádi, ale ještě raději komunikujeme se "skutečnými osobami". Proto když budete cokoli potřebovat, nebojte se nám napsat či zavolat.

RECYKLUJEME OBALY

Máme rádi náš domov – Zemi. Nepoškozený obalový materiál od našich dodavatelů a firem z okolí využíváme k balení balíčků pro vás. Stahujeme také použité krabice z Městské knihovny a nakupujeme mimo nových i krabice již jednou použité. Tak snad vám nevadí, že od nás občas dostanete potištěnou a vícekrát přelepenou krabici. :) I vy můžete v tomto konání pokračovat – obalový materiál znovu použijte, nebo jej vyhoďte do patřičných kontejnerů.

BEZPROBLÉMOVÁ REKLAMACE I VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Reklamace: Chybějící komponenty, vady v tisku, rozbité zboží – pokud máte důvod k reklamaci, napište nám, domluvíme se na způsobu vrácení - ne vždy je to potřeba, většinu nedostatků totiž řešíme bez nutnosti dodání zboží zpět k nám, proto preferujeme nejprve e-mailovou komunikaci ohledně vady. Nicméně můžete zboží i rovnou odeslat zpět na adresu: REKLAMACE Hračky vzdělávačky, Hologic s.r.o., nám. Komenského 74, 742 45 Fulnek s dokumentem reklamacni_list_HV. Po obdržení fotografie nebo přímo reklamovaného zboží vadu posoudíme a obratem vám zašleme nový produkt (či dílek) na naše náklady nebo vrátíme peníze. Ze zákona na to máme 30 dní, ale většinou jsme mnohem rychlejší. :)

Vrácení: Nepoškozené a kompletní zboží můžete vrátit bez udání důvodů ve 14 denní lhůtě, a to na naši adresu: VRATKA Hračky vzdělávačky, Hologic s.r.o., nám. Komenského 74, 742 45 Fulnek, nejlépe s přiloženým dokumentem navratovy_list_HV. Vrácení zboží je na vlastní náklady zákazníka libovolnou dopravní službou, která doručuje na adresu; pouze po domluvě lze vrátit zboží i na Zásilkovnu. Vrácení peněz proběhne po naší kontrole vráceného zboží nejpozději do 14 dní, a to převodem na číslo účtu nebo na platební kartu.

MÁME VÝDEJNÍ MÍSTA PO CELÉ ČR A SR

Nechte poslat balíček domů/do práce nebo na některou z poboček Zásilkovny a Balíkovny. Svůj balíček si můžete vyzvednout také v našem obchůdku na náměstí ve Fulnek.

Historie a filosofie projektu Hračky vzdělávačky

Kterak Holíci ke vzdělávačkám přišli

Jsme hráči deskových her, pracovníky ve sféře vzdělávání a rodiči a pevně věříme, že správně vybraná hračka či hra výrazně dopomáhá rozvoji dětí, ale i dospěláků - jejich rodičů a pedagogů.

Projekt Hračky vzdělávačky - smysluplné hračkářství vznikl původně v roce 2014 pod firmou Scio, o rok později se ještě ve Scio dostaly pod taktovku Lukáše Holíka a poté je v letech 2016-2022 zvelebovala a opečovávala Linda Holíková jako své první "dítě". Začátkem roku 2022 se Scio rozhodlo, že se na projektu již dále nechce podílet. A zatímco pod srdcem rostlo "druhé" dítě, rozhodli se manželé Holíkovi v šílený krok, tedy Hračky vzdělávačky koupit a přestěhovat na opačnou stranu republiky. Po mnoha peripetiích, o kterých předem naštěstí nevěděli, se dílo povedlo.

Hračky vzdělávačky mají konečně vlastní sklad, žádný přeprodej, jak tomu u e-shopů často bývá, a srdce majitelů stále bije pro kvalitu. V prosinci 2023 se pouze přesunul o pár stovek metrů přímo na náměstí Komenského ve Fulneku, kde můžete nyní navštívit rovněž útulný obchůdek plný krásných věcí.

A tak mohou Hračky vzdělávačky dále žít a dělat radost dětem i rodičům, nově pod firmou Hologic malebně zasazenou do severomoravského městečka Fulnek. Vítejte u nás!

Jak vybíráme hry a hračky

Na trhu existuje spousta velkých hračkářství, kde se však rodič může ztrácet. Rozhodli jsme se jít jinou cestou – nabídneme omezené množství hraček (nyní cca 2500), zato každou nejednou otočíme v rukou. Zhodnotíme její kvality a dokonale se s ní seznámíme, než vám ji předvedeme a doporučíme. Proto můžeme vše, na co v našem obchůdku narazíte, směle zařadit do pomyslné kategorie Doporučujeme. S námi nešlápnete vedle.

V našem obchůdku sdružujeme naše nadšení a hravost s profesními zkušenostmi. S radostí neustále rozvíjíme místo, které snoubí vzdělávací, didaktické, dřevěné a další kvalitně zpracované hry a hračky, stavebnice, puzzle, skládačky a kreativní sady. Říkáme mu Hračky vzdělávačky a s velkou radostí je od roku 2022 sdílíme i s naším prvorozeným synem. :)

Nabízíme různé filtrování zboží, z nichž je nejvíce využívané praktické filtrování podle věku v každé kategorii zboží. U každé hry i hračky je navíc přehledným způsobem uvedeno, co hračka rozvíjí a pro jaké věkové rozpětí je vhodná. Rodiče tak ještě před koupí vědí, jak dlouho a v jaké oblasti rozvoje může dítěti hračka smysluplně sloužit. Informace o věku posuzujeme sami na základě zkušeností, nespoléháme se jen na údaje od výrobce.