Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Eduludo Tvary

Kód: DJ08300
480 Kč 397 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
shapes, tangram

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládejte tvary podle předepsaného vzoru. Jak poskládám uvedené dílky, abych dosáhl tvaru housenky? Hrajte jednotlivě nebo ve více hráčích, vytvářejte další tvary, dejte prostor fantazii.

Hra obsahuje 12 zadání o třech stupních obtížnosti, děti se v pochopení tvarů mohou zlepšovat. Dále je obsahem krabice 36 dřevěných geometrických tvarů, 12 karet s řešením a látkový pytlíček.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 1 a více

Doba hry: 10 min a více

Obsah balení

  • 12 zadání o třech stupních obtížnosti
  • 36 dřevěných geometrických tvarů
  • 12 karet s řešením
  • látkový pytlíček

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 20 x 4 cm

Materiál: dřevo, karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.