Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Vilac | Paměťová hra v kufříku

Kód: V2740
495 Kč 409 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Co jsi vložil do kufříku? Zábavná hra, procvičující paměť. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíme se na dovolenou! Každý hráč postupně vytahuje předmět z vaku a říká nahlas, co to je, než ho vloží do kufříku. Další hráč také následuje větou "Do kufříku jsem vložil...", ale musí zopakovat i všechny předešlé předměty, které už jsou uvnitř. Ale pozor, aby se nespletl a něco nezapomněl.

Hra pomocí opakování trénuje paměť. Lze hrát i poslepu jako smyslovou hmatovou hru - hmatem poznávat podle tvaru předměty.

Věk

4+

Obsah balení

  • 1 kufřík
  • 50 dřevěných dílků
  • 1 úložný vak

Další parametry

Rozměry kufříku: 21 x 14 x 7 cm

Materiál: dřevo, textil

Doplňkové parametry

Kategorie: První hry
Hmotnost: 0.34 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Komunikace a řeč
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.