Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Djeco | Primo Ludo - tvary

Kód: DJ08368
279 Kč 231 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Zábavná a jednoduchá hra, ve které se děti naučí tvary. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblečte kočičku do správného trička dle zadání. Jednoduchá hra na rozpoznávání tvarů.

Věk

2+

Obsah balení

  • 2 kočky
  • 2 sady po 10 tričkách s tvarovanými otvory
  • 20 kartiček oblečených koček

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 18 x 3 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: První hry
Hmotnost: 0.24 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Znalost
Věk: 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.