Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Promítací pohádky se svítilnou Dobrou noc - 12 pohádek

Kód: CT7026
Nejprodávanější Naše fotky
Značka: MiDeer
649 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Promítejte si 12 klasických pohádek nebo využijte přístroj jako svítilnu či noční uspávací světélko. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto není jen tak obyčejná baterka. Vložte do ní jeden z 12 kotoučků, zhasněte světlo v pokojíčku a promítněte si pohádku před spaním. Ovšem tato promítačka je v něčem jiná - jedná se multifunkční přístroj 4v1: promítačka pohádek, přenosná svítilna, noční světlo a projektor noční oblohy.

Ideální hračka pro uspávání dětí. Promítejte pohádky v baterce miminkům, s většími dětmi pak vymýšlejte příběhy a složitější zápletky. Noční světlo pomůže dětem s usínáním a působí proti úzkostem.

Na zeď si promítnete tyto pohádky o 8 scénách: O Popelce, O šťastném princi, O řepě, O Malence, O Pinocchiovi, O perníčku, O chlapci, který rozplakal vlka, Já chci letět do vesmíru, Tři malá prasátka, Červená Karkulka, Ošklivé káčátko a Lišák a kočka

Návod na použití promítačky: V horní části svítilny se vkládají kotoučky s pohádkami, kolečko se posunuje jemným otočením prstem. Doporučuje se promítat ze vzdálenosti 50 až 150 cm a vždy zaostřit. Obraz může mít rozměry až 50 x 150 cm.

Funkce:

  • Červené tlačítko má 3 funkce: 1. zmáčknutí - zapne pohádkový projektor, 2 zmáčknutí - zapne svítilnu, 3 zmáčknutí - vypne svítilnu.
  • Zoom slouží k zaostření obrazu na zdi.
  • Časovač automaticky přístroj vypne po 15 minutách.

Součástí balení je brožurka s anglickými i českými texty pohádek a obrázky pro vypravěče (ke stažení přikládáme námi převyprávěných 8 pohádek), pomohou vám, pokud si budete chtít při promítání a vyprávění i odpočinout či se inspirovat. ;)

Tato promítací lampa vás jistě nadchne. :)

NOVÁ SVÍTILNA: Již obsahuje všechny dostupné pohádky Mideer. Pozor, do této svítilny nepasují kotoučky jiných značek! 

Věk

3+

Obsah balení

  • přístroj 4v1: promítačka pohádek, přenosná svítilna, noční světlo (lampička) a projektor noční oblohy
  • 12 kotoučků s barevnými příběhy - O Popelce, O šťastném princi, O řepě, O Malence, O Pinocchiovi, O perníčku, O chlapci, který rozplakal vlka, Já chci letět do vesmíru, Tři malá prasátka, Červená Karkulka, Ošklivé káčátko a Lišák a kočka
  • dárková krabička k uskladnění
  • překlad všech 12 pohádek
  • baterie - 3 ks knoflíkových AG13/LR44

Další parametry

Rozměry balení: 20,5 cm x 15,5 cm x 8 cm
Rozměry baterky: 11 x 5 cm
Průměr kotoučku: 3 cm

Návod k použití

Návod: Vytáhněte jazýček, který odděluje baterii od spoje. Do prostoru na horní části baterky vložte kotouček s průsvitkami. Zapněte baterku tlačítkem a pomocí šroubovací přední části zaostřete obraz. Snímky se střídají manuálně otáčením kotoučku prstem. Dalším stlačením tlačítka přepnete z promítačky na svítilnu.

Upozornění: Před předáním hračky dítěti odstraňte plastový obal a jazýček oddělující baterii od spoje. Hračka není vhodná pro děti do 3 let, neboť obsahuje malé části.

Baterie: 3 ks AG13/LR44 jsou součástí balení. Pro výměnu baterií odšroubujte kryt baterky křížovým šroubovákem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady promítaček s pohádkami
Hmotnost: 0.42 kg
Baterie: 3x LR44 1,5V
Co rozvíjí: Představivost, Komunikace a řeč
Rozměry balení: 20,5 x 15,5 x 8 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OZ Avatar autora | 21.2.2024
Svítilna s promítáním byl top dárek, vnučka ji nepustila z ruky. Pohádky jsou krásně barevné, hvězdy svítí i do vody ve vaně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.