Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mideer | Retro hry: Guma na skákání

Kód: MD1100
99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Malý retro dárek - sada barevné gumy doplněná o několik základních úkolu na kartičkách. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také pamatujete z dětství skákání "gumy"? Děti, a zejména holky, dokázala zabavit o přestávkách mezi vyučováním i poté na dlouhé hodiny. Trénovaly technicky složité skoky i různé výšky. Předejte tuto znalost a zábavu vašim dětem, nebo se do dětských let sami vraťte. ;) 

V krabičce najdete 3 m dlouhou gumu a kartičky s obrázkovým návodem, jak na několik základních přeskoků. A pak možná zapátráte v paměti či na internetu a najdete spousty dalších "škol".

Věk: 6+

Rozměry balení: 8,5 x 10,5 x 2 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hry
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.