Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Mideer | Mikádo v kroužku – Prasátko bere

Kód: MD0068
Novinka
Značka: MiDeer
220 Kč 182 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Zábava pro děti i dospělé. Vytahujte tyčky z kroužku - komu kroužek spadne, je prasátko. Dřevěné herní díly v pevné krabičce. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální hra na rozvoj jemné motoriky, koncentrace a trpělivosti. Hráč na tahu hodí kostkou a podle barvy, která padne, vytáhne tyčinku tak, aby kroužek nespadl. Čím je tyčinek méně, tím je hra náročnější. Ten, komu kroužek spadne, je „prasátko“ a hra končí. Hra končí také ve chvíli, kdy v kroužku zbývají 3 poslední tyčky. Všichni hráči si pak spočítají hodnoty tyčinek, které se jim podařilo získat.

Hráči a čas

Věk: 6+

Počet hráčů: 2+

Doba hry: od 10 min

Obsah balení

  • 1 dřevěný kroužek
  • 1 barevná kostka
  • 27 barevných tyček
  • pravidla hry

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 3,5 cm

Materiál: dřevo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hry
Co rozvíjí: Soustředění
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.