Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Mideer | Magnetky Zvířátková abeceda

Kód: MD2064
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Zvířátková abeceda děti seznámí s písmenky , zvířátko v angličtině začíná na znázorněné písmenko. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládání magnetků většina dětí miluje. Zvířátková abeceda děti seznámí s písmenky a zároveň krásně vypadá. Zvířátko v angličtině začíná na znázorněné písmenko.

Věk

2+

Obsah balení

  • sada magnetických písmenek

Další parametry

Rozměry balení: 20,5 x 9,5 x 4,5 cm

Materiál: magnet, folie

Sada neobsahuje magnetickou tabulku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a tabulky
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 2, 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.