Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Dřevěná magnetická tabule

Kód: DJ03140
584 Kč 483 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Magnet, magnety, magnetky, tabulka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetická a kreslicí tabule je vhodná jak pro umístění magnetků a tvoření příběhů s nimi, tak pro samotné kreslení (fixy a houbička jsou součástí balení). Ideální je spojit obojí dohromady a vytvořit úžasnou scenérii z oblíbených magnetků doplněnou o kresby okolí.

Rozvoj a tipy

Malování obecně rozvíjí jemnou motoriku, představivost a fantazii; jde o důležitý krok ve vývoji dítěte. Umožněte ratolesti kreslit, kdy to jen půjde. S mazací tabulí se vyhnete přílišnému odpadu a dítě se může zdokonalovat ve svém umění.

Věk

3+

Obsah balení

  • Magnetická tabule na kreslení
  • Fixy a houbička

Další parametry

Rozměry balení: 37 x 28 x 1 cm

Materiál: dřevo, magnet

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabulky a šablony
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.