Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mideer | LEVEL UP! 03 -Tečkované kreslení - Spojování teček

Kód: CT2152
163 Kč 135 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Mazací listy/desky k opakovanému použití. Cílem je spojit tečky označené čísly nebo písmeny a nakreslit obrázek. || Od 5/6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová řada produktů pro rozvoj jemné motoriky ze série Level up! obsahuje mazací listy/desky k opakovanému použití. Cílem je spojit tečky označené čísly nebo písmeny.  Produkt je součástí řady Level up, tedy když dítě zvládne jednu úroveň, může se posunout na další. Součástí balení je i certifikát. Po splnění zadání dostane dítě jaké odměnu samolepku.

Pro zvládnutí této sady je nutné, aby dítě znalo číslice a písmena. Výrobce doporučuje sadu od 5 let , přihlédněte ale prosím ke skutečnosti, zda dítě zná nebo nezná číslice a písmena a zvládne se seřadit za sebou.

Sada obsahuje: mazací karty s předlohou 50x, plastový kroužek, popisovač 1x, samolepky, certifikát a návod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabulky a šablony
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Znalost
Rozměry: 19 x 26 x 2 cm
Věk: 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.