Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Mideer | Retro hry: Přebírání provázku

Kód: MD1101
75 Kč 62 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Malý retro dárek - sada kvalitního provázku a několika základních úkolů na kartičkách. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navlékněte provázek na prsty a zábavná hra z našeho dětství může začít. Zapátrejte v paměti a předejte své znalosti přebírané svým dětem nebo si pomozte přiloženými návody. Chce to šikovné prstíky a kapku trpělivosti.

 

Balení obsahuje: bavlněný provázek a kartičky s jednotlivými úchopy

Věk: 6+

Rozměry balení: 8,5 x 10,5 x 2 cm

Délka provázku: 2m (tj. svázaný na rukou max 1 m do šířky)

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hry
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OZ Avatar autora | 13.2.2021
+ používá se nám skvěle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.