Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Dětské rolničky - hudební nástroj

Kód: LE12346
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Veselý rámus rolniček pro nejmenší. 1 kus || Od 0 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři velké rolničky na pružném plastovém oblouku s rukojetí ve zvířecím designu. Zajíc, slon i medvídek mají rádi veselý rámus. Hračka je vyrobena tak, aby dětem krásně sedla do malých ruček. Přírodní dřevo v kombinaci s láskyplným designem, roztomilými plstěnými prvky a jemnými pastelovými barvami dělají z tohoto dětského nástroje dokonalou ozdobu a ideální dárek pro novorozence. 

Ideální nástroj pro kojence a pro ranou hudební výchovu, učení se prvním rytmům nebo rytmické doprovodné hraní na jiné hudební nástroje. Tyto rolničky podporují zábavu s muzicírováním i u nejmenších dětí a rozvoj akustického vnímání.

Cena je za 1 kus - barevnou preferenci můžete zapsat do poznámky k objednávce.

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJNOVĚJŠÍ
Hmotnost: 0.14 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění, Hudba
Materiál: plast, kov, dřevo, plsť
Rozměry: 18 x 12 x 5 cm
Věk: 0-1, 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.