Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Animambo set 3 dřevěných hudebních nástrojů

Kód: DJ06016
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Djeco | Animambo set 3 dřevěných hudebních nástrojů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada malovaných dřevěných nástrujů s jedinečným designem Djeco vede děti jak k lásce k hudbě, tak i ke krásným věcem. Nástroje - tamburína, rumba koule a kastaněta - jsou plně funkční a mohou poskytovat plnohodnotný doprovod ke zpívání doma či ve školce. Děti se s nástroji učí porozumět a cítit rytmus písní.

Rozměry:

  • tamburína 21 x 21 x 5 cm
  • rumba koule 6 x 18 cm
  • kastaněta 7 x 3 

Rozměry balení: 32,5 x 18,5 x 6 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.