Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Djeco | Chrastítko Váleček s vrtulkami duhové

Kód: DJ06101
278 Kč 230 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Dřevěné roztomilé barevné chrastítko se spoustou kuliček a dvěma vrtulkami. || Od 3 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavá hračka a rytmický hudební nástroj vhodný již pro nejmenší děti. 

Dřevěné roztomilé barevné chrastítko s modrou a zelenou vrtulkou pro ještě větší zábavu. 

Děti hudební nástroje, či v podstatě cokoli, co vyluzuje zvuk, prostě baví. Obzvlášť když tvorbu zvuku mohou také ovlivnit. Chrastítko je jednoduchý hudební nástroj, který podporuje smysly a uvádí do krásného světa hudebních nástrojů.

Věk

3m+

Obsah balení

  • barevné chrastítko

Další parametry

Rozměry: 4,6 x 9 cm

Materiál: dřevo, plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební
Hmotnost: 0.07 kg
Co rozvíjí: Hudba
Věk: 0-1, 1, 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.