Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mideer | Moje první puzzle - Rušné staveniště - 28 dílků

Kód: MD3176
297 Kč 245 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Dětské naučné puzzle z řady MY FIRST PUZZLE - LEVEL 01 pro začátečníky. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puzzle je díky velikosti a pevnosti dílků vhodné pro nejmenší děti, obsahuje 6 samostatných skládanek v každém balení (28 dílů).

Součástí každé sady je certifikát, do kterého můžete dětem potvrdit jejich schopnosti díky přiloženým samolepkám. Puzzle je ideálním narozeninovým dárkem pro začínající stavitele.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. 

Věk

2+

Obsah balení

  • sada 6 puzzle

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 23 x 5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.