Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | LEVEL UP! 01 - Doprava - Puzzle

Kód: CT7032
389 Kč 321 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Unikátní řada puzzle, které rostou spolu s dětmi! Vyberte si motiv a úroveň odpovídající věku a schopnostem dítka. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní sada puzzle pro postupný vývoj dítěte. Navržená přesně tak, aby rozvíjela podle věku a schopností vašeho dítka.
 
POPIS ŘADY LEVEL UP! Tato řada puzzle obsahuje celkem 7 stupňů podle vývoje dětí ve věku od 2 do 7 let. Systém se projevuje především ve třech aspektech. Počet dílků začíná od 2 dílků a postupně se zvyšuje až na 252 dílků. Dále se mění dle složitosti ilustrace z obrázku zvířete na přírodní, městské a jiné výjevy a v nejvyšší složitosti na geografii světa, čímž se přiměřeně rozšiřuje rozsah dětského poznávání. A konečně i výtvarné ztvárnění ilustrace má různě úrovně.

Součástí každé sady je certifikát, do kterého můžete dětem potvrdit jejich schopnosti pomocí přiloženým samolepkám.

Puzzle obsahuje celkem 8 dopravních prostředků, které se skládají z 2 až 6-ti částí.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. 

Věk

2+

Obsah balení

  • 32 dílů puzzle
  • certifikát se samolepkami
  • sáčky na puzzle

Další parametry

Rozměry balení: 17,5 x 9 x 20 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.8 kg
Co rozvíjí: Představivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Věk: 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.