Vaše objednávky odesíláme denně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů! | AKCE: 5% sleva s kódem VZDELAVACKY (pro objednávky nad 1000 Kč)!

Mideer | Puzzle se souvislostmi Jak se vyrábí - 30 dílků

Kód: MD2122
Novinka
Značka: MiDeer
237 Kč 196 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Krásně ilustrované pevné kartonové dílky puzzle, kde děti hledají souvislosti mezi obrázky. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puzzle navržené tak, aby bavilo a rozvíjelo děti již od 18 měsíců. Začněte spojením pouhých dvou odpovídajících dílků, a to dle barvy dílků a s tím spojené výrobou. A v dalším kroku nabídněte dítěti více dílků, ze kterých můžete vybírat ten správný. Aktivity volte dle schopností a dovedností vašeho dítěte. Každý dílek puzzle je originální.

Správné dokončení každého minipuzzle a odměna v podobě zábavného obrázku souvisejícího se vzrušujícím tématem, podporuje dětské sebevědomí. Volte je uvážlivě, ale pravdivě.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. U puzzle duo a trio se zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah, můžete si s nimi zahrát i pexeso.

Věk

18m+

Obsah balení

  • 30 dílů puzzle 

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 8 x 3,5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Znalost
Věk: 1, 2, 3, 4, 5
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MR Avatar autora | 10.6.2022
Tuto hračku jsme koupili pro naši 20 měsíční dceru. Puzzle ještě skládat neumí, ale společně se s těmito puzzlíky učíme nová slova a souvislosti. Takže ví, že slepička snáší vajíčka a to si můžeme pak uvařit k snídani na pánvi, např. Moc ji tato činnost baví a věřím, že jak poroste a naučí se skládat puzzle, ráda si je vezme a bude zkoumat dále. Určitě doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.