Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Puzzle Vlak se zvířátky

Kód: DJ08194
Novinka
Značka: DJECO
225 Kč 186 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Puzzle s motivem vlaku se zvířátky, které mají dětem pomoci naučit se počítat do 10. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poskládejte vláček podle čísel. Kolik zvířátek je na každém puzzlíku? Pokus se je spočítat a správně přiřadit k číslu na vagónu. Jaké zvířátka poznáš? 

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. U puzzle duo a trio se zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah, můžete si s nimi zahrát i pexeso.

Vlak se skládá z 20 puzzlíků a je dlouhý 120 cm. Puzzlíky jsou vyrobeny z kvalitního kartonu s certifikací FSC®.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Plánování, Motorika a zručnost, Znalost, Komunikace a řeč
Materiál: karton (papír)
Rozměry: délka 120 cm
Rozměry balení: 22 x 12 x 6 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.