Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | LEVEL UP! 00 - Puzzle - Zvířecí kamarádi

Kód: MD3191
340 Kč 281 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Unikátní řada puzzle, které rostou spolu s dětmi! Vyberte si motiv a úroveň odpovídající věku a schopnostem dítka. || Od 1 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní sada puzzle pro postupný vývoj dítěte. Navržená přesně tak, aby rozvíjela podle věku a schopností vašeho dítka.
 
POPIS ŘADY LEVEL UP! Tato řada puzzle obsahuje celkem 7 stupňů podle vývoje dětí ve věku od 2 do 7 let. Systém se projevuje především ve třech aspektech. Počet dílků začíná od 2 dílků a postupně se zvyšuje až na 252 dílků. Dále se mění dle složitosti ilustrace z obrázku zvířete na přírodní, městské a jiné výjevy a v nejvyšší složitosti na geografii světa, čímž se přiměřeně rozšiřuje rozsah dětského poznávání. A konečně i výtvarné ztvárnění ilustrace má různě úrovně.

Součástí každé sady je certifikát, do kterého můžete dětem potvrdit jejich schopnosti pomocí přiloženým samolepkám.

Puzzle obsahuje tři sady puzzle, každá sada se skládá ze 4 částí. Balení obsahuje celkem 10 oboustranných destiček se vzory nebo úkoly, od nejjednoduššího po nejsložitější pro danou úroveň věku dítěte.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Představivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: karton (papír), dřevo
Rozměry balení: 19,2 x 12,5 x 22,5 cm
Věk: 1, 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.