Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Betexa | KukiKuk - Véééliké puzzle Dinosauři

Kód: BE80006
Novinka Česká hračka
Značka: Betexa
265 Kč 219 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Pět roztomilých dinosaurů s mláďaty na 19 dílcích. Největší dinosaurus má 30 cm. Obsahuje  tipy pro rodiče na další využití. Vyrobeno v ČR. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už nejmenší děti mohou sestavovat puzzle a trénovat tak jemnou motoriku i obrazotvornost. Nejprve dinosaury skládají ze dvou, pak ze tří a nakonec až ze sedmi dílků. Set obsahuje pět roztomilých dinosaurů s mláďaty na celkem 19 dílcích. Největší dinosaurus je přes 30 cm velký. Vyrobeno v ČR z kvalitního 2 mm silného pevného kartonu. Obsahuje rady a tipy pro rodiče k dalšímu využití.

Puzzle jsou vytvořeny tak, že linie spojovacích částí mají takový tvar, aby šly spojit pouze správné obrázky, které patří k sobě. Puzzle zobrazují pět různých dinosaurů. Složené puzzle mají zjednodušený tvar konkrétních dinosaurů.

Při prvním skládání puzzle pomozte nejmenším dětem s výběrem dílků: každý motiv má na rubové straně jiný barevný odstín. To vám pomůže rychleji vytřídit správné dílky. Najděte nejdříve kartičky puzzle dvou a třídílných motivů. Před dítě položte různě pomíchané dílky již lícovou stranou jednoho, maximálně dvou motivů.

U starších dětí můžete zkusit složitější skládání: vyřaďte jednotlivé puzzle rubem (zadní stranou) nahoru podle různě barevných pozadí. Promíchejte jednotlivé dílky na stole. Váš úkol je: sestavit – spojit jednotlivé dílky do celku bez pomocí barevného obrázku na lícové straně. To je již složitější úkol i pro dospělé. Můžete soutěžit: například si měřte čas, kolik vám toto složitější sestavování zabere. Zvítězí hráč s nejkratším časem.

Vezměte si papír a pastelky: prohlédněte si pozorně obrázky na puzzlích a zkuste dinosaury nakreslit. Zkuste vytvořit dinosaury podle vlastní fantazie. Najděte si v knihách nebo na na internetu další informace o dinosaurech. Zkuste nakreslit pravěkou krajinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.35 kg
Materiál: karton (papír)
Počet dílů: 19
Rozměry dílků: 12 x 12 x 6 cm
Věk: 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce realisticky ilustrovaných vzdělávacích her Pexetrio, vystřihovánek a komplexní přírodovědné hry Multitrio pro rodiny i velké kolektivy.