Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Puzzle Moje cestování v čase

Kód: MD3020
380 Kč 314 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Multifunkční puzzle - poznávejte čísla, barvy, skládejte puzzle, naučte se hodiny nebo hrajte pexeso. Vše s milými ilustracemi. || Od 4 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládejte puzzle, poznávejte počty i čas! K jednotlivým číslicím se přikládá ten dílek, na kterém je počet zvířátek odpovídající dané číslici. Po seskládání takto nalezených dvojic do kruhu vznikne ciferník hodin - staří doprostřed vložit díl s ručičkami a můžete začít poznávat čas.

Pomocí názorných ukázek dítě pochopí smysl čísel a na hodinách jim pomůžete pochopit označení času pomocí velké a malé ručičky.

Najděte k sobě patřící dvojice zvířátek a číslic. Obraťte díly lícem dolů a zahrajte si pexeso - hledejte ke skupinkám zvířátek správnou číslici.

Věk

4+

Obsah balení

  • 25 dílků

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 25 x 5 cm.

Rozměry složeného obrázku - hodin: 50 x 50 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění, Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.