Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Vilac | Tavuleur - V kolik hodin?

Kód: V2735
Naše fotky
Značka: Vilac
662 Kč 547 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Hra - naplňte svůj den smysluplnými aktivitami, jak nejlépe dokáže. Hodiny a hromadu karet lze využít také pro tvorbu vlastního denního plánu. || Věk 5+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábavná společenská hra s hromadou karet, díky které se děti naučí nejen poznávat čas, ale také jej dobře využít. Hrajte hru Kdo prožije svůj den nejaktivněji! Ten, kdo vyloží za 24 hodin (1 kolo hry) nejvíce kartiček, vyhrává!

Pravidla, rozvoj a tipy

Hrajte hru podle pravidel, nebo využijte dalších možností, které herní komponenty skýtají. Použijte hodiny a učte se poznávat čas. Pomocí karet si sestavte plán dne a pokuste se jej dodržet. Čím dřív se děti naučí plánovat, tím lépe. Pomůže jim to při nástupu do školy či při plánování kroužků a volnočasových aktivit. Dejte jim prostor ve tvorbě a plnění vlastního času, poraďte, jak na to. Nebo využijte karty a plán k dalším aktivitám a hrám.

Věk

5+

Obsah balení

  • 104 + 3 karet
  • víko + puzzle = ciferník
  • 2 ručičky
  • kyblíček

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 16 x 16 cm

Materiál: dřevo, karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.9 kg
Co rozvíjí: Plánování, Soustředění, Znalost
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LN Avatar autora | 12.5.2021
Produkt jsme nakoupili do fondu lekotéky. Zatím se zpracovává pro půjčování. Takže nemůžu ohodnotit. Předpokládám, že budeme spokojeni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.