Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Hra Cubissimo

Kód: DJ08477
489 Kč 404 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Djeco | Hra Cubissimo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logická hra pro jednoho hráče. Podle zadání sestavíte část kostky a zbylou část musíte dotvořit sami do požadovaného tvaru.

Pravidla a recenze

RECENZE

Hráči a čas

Věk: 7+

Počet hráčů: 1

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 1 podklad pro stavění kostky
  • 30 zadání pro stavění
  • sada dřevěných různotvarých dílků

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 22 x 3 cm

Materiál: papír, dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické hry
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.