Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Magnetická tabulka Moje povinnosti

Kód: MD2015
Naše fotky
Značka: MiDeer
987 Kč 816 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Plánovací tabule pro děti. Rutina dává dětem pocit bezpečí, pomáhá jim orientovat se v situacích a posiluje sebekázeň. V angličtině. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti mají rády rutinu a řád. Protože rutina jim dává pocit bezpečí, pomáhá jim orientovat se v situacích a posiluje sebekázeň. Pokud dítě situaci očekává, naučí se ji lépe zvládat, může mít nad svým časem plnou kontrolu a vypěstuje si také pro svou budoucnost výhodný návyk. 

Tabule podporuje vizuální paměť - děti si lépe zapamatují dané činnosti, časové souslednosti a důležité milníky dne.

Tabulka je vhodná pro maximálně dvě děti, pro které jsou připraveny dvě vizitky, kam mohou vepsat své jméno a poznačit si, jak se za splnění úkolů na daný den odmění či zač jej odmění rodič. Také má každé dítě svou barvu hvězdičky, tj. identifikátoru aktivit nebo odměn (červená a modrá).

Na tabuli můžete zaznamenat: své jméno, odměnu, roční období, měsíc, den a počasí.

Plánovat můžete každý den 5 aktivit z celkové nabídky 16 aktivit, a odměnit se můžete jednou ze 4 odměn (lze také kombinovat s aktivitami).

Na tabuli je možné i psát/malovat poznámky. Tabule je magnetická, lez využít i na jiné magnetky. Texty jsou v ANGLIČTINĚ.

Rozvoj a tipy

Čím dřív se děti naučí plánovat, tím lépe. Pomůže jim to při nástupu do školy či při plánování kroužků a volnočasových aktivit. Dejte jim prostor ve tvorbě a plnění vlastního času, poraďte, jak na to.

Věk

3+

Obsah balení

  • závěsný plánovač s kalendářem
  • 20 magnetků s aktivitami či odměnami
    • aktivity: čisti si zoubky, okoupej se, prostři stůl, dělej domácí úkoly, čas jít spát, běž na záchod, obleč se, najez se, ustel si postel, ustroj se, ukliď si hračky, zacvič si
    • odměny: koukání na filmy, sladkost, venkovní činnosti, hraní s hračkami, koukání na televizi, zmrzlina, hraní video her, výlety
  • 3 magnetické rámečky pro kalendář
  • 70 magnetických značek (2 x 35)
  • 1 fix s magnetem

Další parametry

Rozměry balení: 40 x 39 x 3 cm

Rozměry tabule: 36 x 53 cm

Materiál: karton, dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a tabulky
Hmotnost: 1.3 kg
Co rozvíjí: Plánování
Materiál: dřevo, magnet
Rozměry: 36 x 53 cm
Rozměry balení: 40 x 39 x 3 cm
Téma: plánování času
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.