Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Mapa světa Co kam patří?

Kód: MD1018
629 Kč 520 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Rozkládací plán s mapou světa a spoustou zajímavých magnetických obrázků vystihujících dané místo na Zemi. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozkládací plán s mapou světa a spoustou zajímavých magnetických obrázků vystihujících dané místo na Zemi. Zábavný magnetický set představuje hravou formou dětem celý svět.

Rád cestuješ? Poznáváš rád nové světy a zvyky? Pak máš ideální příležitost se seznámit, co v jednotlivých částech světa je k vidění.

Sada obsahuje rozkládací papírovou mapu světa a 148 ks magnetických dílků.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. 

U mapy nezapomeňte na pojmenování kontinentů, popř. států a souvislosti (zde bydlíme a tady je tato země, tady jsme byli na dovolené a tudy jsme se vraceli domů, v této oblasti žijí divocí koně, apod.).

Využijte některé sady magnetických zvířátek a umístěte je na mapě do jejich přirozené lokality. Hrajte si s magnetky i samostatně.

Věk

3+

Obsah balení

  • rozkládací magnetický plán s mapou světa
  • 148 magnetků

Další parametry

Rozměry balení: 36 x 24 x 5 cm

Rozměry plánu s mapou: 67 x 42 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJNOVĚJŠÍ
Hmotnost: 1.8 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Znalost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.