Milí zákazníci, sklad funguje, balíky pro Vás pravidelně ODESÍLÁME. :) Využijte dopravu kurýrem ZDARMA od 2000 Kč či výhodnou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Pro více info klikněte níže na "Cena dopravy".

MiDeer | Puzzle v kufříku Náš svět

Kód: MD3027
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Didaktické podlahové puzzle s mapou celého světa a typickými výjevy. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kufřík plný puzzle obsahuje celkem 100 pevných kartonových dílů s krásnými naučnými ilustracemi. Po složení je rozměr obrázku 70 x 40 cm. Po ukončení hraní lze puzzle zase bezpečně uklidit do uzavíratelného kufříku a také převážet, nebo kufřík využít na jiné hračky.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. 

U mapy nezapomeňte na pojmenování kontinentů, popř. států a souvislosti (zde bydlíme a tady je tato země, tady jsme byli na dovolené a tudy jsme se vraceli domů, v této oblasti žijí divocí koně, apod.).

Věk

4+

Obsah balení

  • 100 dílů puzzle

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 8 cm

Rozměry plánu s mapou: 70 x 40 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Co rozvíjí: Motorika, Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.