Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Granna | 4 puzzle Myška a kamarádi

Kód: 00407
165 Kč 136 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Kartonové puzzle ze 4 až 12 dílků s roztomilými zvířaty. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládačka pro děti ve věku 2 – 4 roky sestává ze 4 puzzle s obrázky zvířátek v různých obtížnostech. Kočka, myš, medvěd a zajíc od 4 do 12 dílků. Vyrobeno z odolného karton-papíru.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. 

Věk

2+

Obsah balení

  • 31 puzzlíků

Další parametry

Rozměry balení: 19 x 19 x 3,5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Představivost, Motorika a zručnost, Znalost
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Granna představuje skupinu dětských vzdělávacích společenských her doporučovaných logopedy a dětskými psychiatry. Nabízí hry, které s dětmi „rostou“, protože se dají hrát mnoha různými způsoby tak, aby byly pro danou věkovou kategorii vždy srozumitelné a atraktivní. Granna® nabízí sérii her s názvem Smysly, která podporuje znalost pěti základních smyslů. V prodeji jsou také hry s barvami zaměřenými na zrak, či se zvuky orientovaná na sluch či hra s vůněmi zaměřená na čich. Pod názvem Mé první hry najdou zákazníci sérii her určenou dětem již od dvou let, kterou si rodiče těch nejmenších rychle oblíbili. Řada Klub předškoláka, určená dětem předškolního věku, obsahuje šest her, se kterými se děti často seznamují ve školce. V nabídce jsou rovněž kvízové hry pro školáky či hry zaměřené na přirozené využití matematiky, jako je např. Superfarmář, podporovaný MŠMT.