Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Srovnávací puzzle 30 dílů Život

Kód: MD2126
239 Kč 198 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Krásně ilustrované pevné kartonové dílky puzzle, kde děti hledají souvislosti mezi obrázky. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada puzzle je určena speciálně pro děti od 18-ti měsíců. Každé puzzle obsahuje 3 dílky související s denními činnostmi, které mohou děti přiřazovat a poznávat tak různou formou běžné denní okamžiky. Tato série puzzle je navržena tak, aby poskytovala správnou úroveň skládání puzzle pro Vaše dítě.

Puzzle byla navržena jako hádanky, které jsou skvělým způsobem, jak pomoci dítěti rozvíjet základní schopnosti jako je kreativní myšlení a vytrvalost. Začněte spojením pouhých dvou odpovídajících dílků a to dle barvy dílků a  s tím spojenou denní činností. A v dalším kroku nabídněte dítěti více dílků, ze kterých může vybírat ten správný. Správné dokončení každého minipuzzle a odměna v podobě zábavného obrázku je velkou podporou dětského sebevědomí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Znalost
Materiál: karton (papír)
Rozměry balení: 21,5 x 8 x 3,5 cm
Věk: 1, 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.