Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Jógové karty pro děti Zacvič si

Kód: MD2034
290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Sada malovaných jógových pozic na kartách a kostkách vhodných k doplnění cvičení s dětmi. Pohyb je zábava! || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jóga je skvělý způsob, jak rozvíjet duševní a fyzickou sílu. S touto sadou karet s kostkou procvičíte tělo i ducha. Komponenty lze však použít také pro výuku jógy, pro uvolnění ve škole i doma, k plánování svého denního cvičení atd.

Příklady her s jógou

Hra 1: Jóga v kostce

Vyberte z nálepek jógové pozice a nalepte je na dřevěnou kostku. Hráč na tahu hodí kostkou. Pozici musí splnit další hráč nebo ten, na koho ukáže vedoucí hráč. Pokud je pozice splněna správně, postupuje kostka k dalšímu hráči, je-li provedena špatné, hráč vypadává ze hry/kolo nehraje. Cílem není vyhrát či prohrát, ale správně a zábavně si zacvičit.

Hra 2: Míchaný jogín

Každý hráč si vylosuje tři za sebou jdoucí pozice a poté se je pokusí plynulé předvést.

Hra 3: Jógoxeso

Rozložte karty s jógovými pozicemi lícem dolů na podlahu. Hráč na tahu odhalí jednu kartu a ostatní musí pozici předvést.

Naučte své děti, že pohyb je zábava.

>>> KOMPLETNÍ PRAVIDLA A POPISY KARET <<<

Věk

4+

Obsah balení

  • sada karet (20 pozic + 20 popisů v AJ)
  • dřevěná kostka, nálepky
  • návod v AJ
  • přikládáme návod a popis karet v češtině

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 14 x 3,5 cm

Materiál: papír, dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.