Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Karetní hra Grimasy

Kód: DJ05169
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Srandovní karetní hra na procvičení obličejových svaly Grimaces. Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společenská karetní hra grimasy se dá hrát dvěma způsoby: 

Paměťová hra pro 4 hráče - Hráči si ve dvou týmech navzájem předvádějí grimasy a snaží se uhádnout tu správnou.

Postřehová hra pro 3 nebo 5 hráčů - jedná se také o pantomimickou hru, ale předvádí vždy jen jeden a ostatní se snaží co nejrychleji přijít na to, o jakou grimasu se jedná.

Tip: Využijte karty k dalším hrám, např. k vyprávění příběhů - vytahujte postupně karty obličejů a zakomponujte je do příběhu, nebo k povídání či hrám o emoční inteligenci, popište, co dítě na obrázku při prováděné grimase cítí apod.

Hráči a čas

Věk: 6+

Počet hráčů: 3-5

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 72 karet
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 15,5 x 12 x 3 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Představivost, Paměť, Postřeh
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.