Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Mindok | Klofni rybku

Kód: 559
Novinka
Značka: Mindok
439 Kč 363 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Vydejte se do hlubin oceánu se svými tučňáky a nastřádejte co nejvíce jídla. Ale pozor, v hloubkách číhají predátoři. || Od 10 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klofni rybku je rychlá a zábavná hra o pokoušení štěstěny a vytváření sad od tvůrců populární hry Zbodni salát! Potápějte se spolu se svojí skupinkou tučňáků hluboko pod hladinu oceánu a shromážděte co nejbohatší sbírku potravy.

Tahy hráčů jsou jednoduché – otočte žeton a prohlédněte si jej. Buď si vezměte, co jste našli v mělčinách, nebo se ponořte hlouběji, kde můžete klofnout větší rybku. Dávejte si ale pozor, ve větších hloubkách totiž plave více predátorů. Kromě tučňáků hru tvoří žetony oceánu, které mají znázorněno na rubové straně, do které úrovně hlubiny patří, a na lícové straně „úlovek“: bubliny, kámen, potravu (v jedné ze tří barev) nebo predátora. Cílem hry je vytvořit co nejvíce sad z různých druhů co nejvýživnější potravy a získat tak nejvíce vítězných bodů. 

Díky jednoduchým pravidlům a krátké herní době je Klofni rybku ideální hra pro celou rodinu.

Kladné vlastnosti hry: Jednoduchá hra o pokoušení štěstěny už pro první stupeň ZŠ. Roztomilé ilustrace podmořského světa. Slušné rozpětí 1–6 hráčů. Přenosné balení a žádné karty, co by vítr rozfoukal = hra vhodná na výlety a hraní v přírodě.

Hra obsahuje: 

  • 160 žetonů oceánu,
  • 18 dřevěných tučňáků,
  • 1 žeton začínajícího hráče/posledního ponoru,
  • česká a slovenská pravidla hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické a budovatelské hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Plánování, Soustředění, Postřeh, Emoce
Čas hraní: 15 minut
Jazyk: čeština, slovenština
Materiál: karton (papír), dřevo
Počet hráčů: 1 - 6
Rozměry balení: 19,5 x 14,5 x 4,7 cm
Věk: 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Mezi jejich produkty patří například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games, ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci jsou zkušenými hráči a v oboru moderních společenských her se vyznají.