DORUČENÍ DO VÁNOC - objednejte nejlépe do 17.12.! || Máme obchůdek v Karlíně (Praha 8)! Vyzvedněte si své objednané zboží zdarma, nebo nakupte bez nutnosti předchozí objednávky přímo na místě. Přijďte si s námi popovídat a podívat se na naše hračky offline. :)

Djeco | Eduludo Počítáme zvířátka

Kód: DJ08312
349 Kč 288 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Počty, matematika, sčítání, počítání, čísla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzdělávací hra, ve které děti jednoduše a zábavně pochopí princip sčítání. Nejprve si na základní desku položí správný počet zvířátek. Pak musí správně sečíst počet zvířátek a najít odpovídající číslo na leknínové kartě.

Hráči a čas

Věk: 4+

Počet hráčů: 2+

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • herní plán
  • 30 + 9 karet
  • 40 žetonů
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 3 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.