Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Domino Veselé počítání

Kód: DJ08168
210 Kč 174 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Klasická hra domino v roztomilém barevném provedení provede děti jednoduchými počty. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická hra domino v roztomilém barevném provedení provede děti jednoduchými počty. Lze hrát klasicky ve dvou hráčích, či v jednom přiřazovat správné dvojice. Hru může rodič doplnit o další aktivity. Balení - pevná krabička s uchem.

Rozvoj a tipy

Jedna z prvních her pro rozvoj matematických dovedností - dítko se učí počítat a přikládat k sobě číslici a odpovídající počet předmětů. Lze také procvičovat barvičky a vyobrazené předměty pojmenovávat, třeba i v cizím jazyce.

Věk

4+

Obsah balení

  • 28 dílků domina

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 12 x 12 cm

Rozměry dílků: 10 x 5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: První hry
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Paměť, Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.