Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Stínové divadlo - Červená Karkulka

Kód: MD4034
188 Kč 155 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Sada černých postaviček ke hraní stínového divadla pro publikum nebo na zeď před spaním. Vyprávějte si příběhy. || Od  4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stínové divadlo je obdobou původního černého divadla, jehož prapočátky spadají do období starověké Číny. Stínové divadlo funguje tak, že postavičky dělají proti světlu stíny.

Proti tenké látce nebo papíru postavte zdroj světla - figurky budou na látku/papír vrhat stíny. Nebo postavte lampu za sebe a promítejte stínové postavička na zeď. Propůjčte postavičkám svůj hlas a zahrajte pro rodinku či kamarády stínové divadýlko nebo pohádku před spaním.

Ideální hra pro rodiče s dětmi, podporuje představivost, hravost a procvičuje jazykové dovednosti.

Věk

4+

Obsah balení

  • 12 ks postaviček s tématikou pohádky Červená Karkulka
  • (průsvitku z obalu lze použít pro tvorbu vlastních kulis)

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 19 cm

Materiál: papír, dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Divadlo a pohádky
Hmotnost: 0.1 kg
Co rozvíjí: Komunikace a řeč
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.