Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Dřevěná vkládačka se zvířátky Tourniki

Kód: DJ06419
479 Kč 396 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Motorická skládačka se zvířátky na nožce - dokážeš každé vložit do správného otvoru? || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtyři barevná zvířátka k umístění do základny podle tvaru nožky. Děti musí umístit kolíček se zvířátkem správně do podložky a pootočit, aby se zvířátko dívalo směrem dopředu. Správnému vkládání napomáhají barevně odlišené otvory. Hračka rozvíjí jemnou motoriku.

Věk

18m+

Obsah balení

  • 4 dřevěná zvířátka na nožce
  • 1 dřevěná podložka

Další parametry

Rozměry složené hračky: 27 x 9 x 7,5 cm

Rozměry balení: 28 x 10 x 9 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Věk: 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.