Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Edukativní hra - Tactil Bzzz

Kód: DJ08259
625 Kč 517 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Rozvoj hmatu a jemné motoriky se zábavnou hmyzí ruletou. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra na přiřazování a rozpoznávání tvarů, která může sloužit jako úvod do grafického umění. Chcete-li vyhrát, pomocí konečků prstů najděte grafické dvojice a získejte co nejvíce žetonů hmyzu. Hra pro 2 až 4 hráče od 3 let.

Tato vzdělávací hra pomáhá rozvíjet jemné motorické dovednosti a hmat. Nabízí úvod do jednoduché vyřezávané grafiky, kterou poznáte pomocí konečků prstů. Legrační malý hmyz vyobrazený na dlaždicích dodává efekt překvapení a nádech humoru. Dřevo s certifikátem FSC®.

Obsah:

  • 1 vyřezávané dřevěné kolo
  • 8 vyřezávaných dřevěných destiček s motivy hmyzu
  • 1 látková taška
  • 24 žetonů odměn s kartami
  • 1 sada herních pravidel

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Paměť, Motorika a zručnost, Soustředění, Postřeh
Čas hraní: 15 minut
Materiál: dřevo
Počet hráčů: 2 - 4
Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 3,5 cm
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.