Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Motorická deska - zámky a otáčivé prvky (Activity board)

Kód: LE12392
915 Kč 756 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Multifunkční dřevěná učební deska pro výuku praktických každodenních dovedností. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná hrací deska nabízí 14 různých druhů aktivit s motorickými částmi a všemožnými druhy zámků a otáčecích mechanismů. Hrací deska je vyrobena  z kvalitního dřeva v moderních, módních barvách a s množstvím viditelného surového dřevěného materiálu. Představuje velké množství možných aktivit podporujících rozvoj jemné motoriky. Tato deska nabízí spoustu zámků, které děti znají z každodenního života a mohou si je zábavnou formou procvičovat, od karabiny a dveřním řetízkem přes různé typy zámků a západek až po cylindrický zámek s klíčem. Další funkce, jako je hra s ozubenými koly a mini bludišti nebo závitová tyč s otočnými svislými prvky a pískací klakson, doplňují tuto desku aktivit.

Při otevírání, zavírání a otáčení si děti hravě procvičí úchopové dovednosti a koordinaci ruka-oko. Tato hračka je inspirována metodou výuky Montessori, která optimálně rozvíjí motorické dovednosti. Její ergonomický tvar s prohlubní umožňuje pohodlnou hru před dítětem nebo na klíně. Včetně praktického úchytu pro přenášení nebo zavěšení. Kolíček a klíč jsou přivázány k pružným špagátům, aby se neztratily.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 1.24 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: plast, kov, dřevo
Rozměry: 30 x 29 x 4,5 cm
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.