Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Vilac | Vesmírný rybolov

Kód: V7405
479 Kč 396 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Lovení rybek udičkou s magnetem je mezi dětmi velmi oblíbenou zábavou. Zkuste tuto cestovní sadu s astronauty! || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytání rybiček je oblíbenou dětskou hračkou. Vilac vsadilo na drobnou změnu z rybníku na vesmír v kombinaci s praktickým cestovním balením. Vznikl tak přímo vesmírný "rybolov" s bláznivými zvířecími astronauty od výtvarníka Andyho Westface.

Prostřednictvím hry mohou nejmenší rozšiřovat svou slovní zásobu o názvy zvířat a rozvíjet trpělivost i zručnost. Postupem času bude hra okořeněna strategií a snahou vylovit dílky s největší hodnotou, děti tak mohou prohlubovat poznávací a početní dovednosti. Díky praktické a atraktivní taštičce v podobě vesmírné lodi lze součásti vždy snadno uklidit a hra Vás může provázet na cestách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Rozměry: 30 x 30 cm
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.