Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Vkládačka Multi Boita

Kód: DJ06292
Novinka
Značka: DJECO
725 Kč 599 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Dřevěná vkládací krabička na třídění tvarů, ve které mohou děti objevovat 3 různé způsoby vkládání geometrických tvarů. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multi Boita je dřevěná vkládací krabička na třídění tvarů, ve které mohou děti objevovat 3 různé způsoby vkládání geometrických tvarů do příslušných otvorů. Skládá se z 8 různobarevných a různě tvarovaných dílků, které lze do krabičky třídit. Vkládejte tvary do příslušných otvorů podle jejich tvaru a barvy. Po skončení vkládejte dílky zpět tak, že rukou natáhnete velké pružné šňůrky na zadní straně krabičky.

Barvy kolem otvorů odpovídají barvám dílků. Dřevo s certifikátem FSC®

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.8 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Rozměry balení: 18,5 x 11 x 9,5 cm
Věk: 1, 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.