Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Lucy&Leo | Chytré kostky - anglická abeceda - dřevěná multifunkční edukativní sada kostek

Kód: LL262
Novinka
Značka: Lucy & Leo
869 Kč 718 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytré kostky je multifunkční vzdělávací set, který obsahuje sadu 30 kostek, rámečkem ohraněnou vzdělávací podložku s abecedou a 15 oboustranných karet se speciálními grafickými předlohami. Na kostkách najdeme písmena, obrázky související s těmito písmeny pro výuku angličtiny, číslice, a speciální tvary k poskládání různých obrazců dle přiložených karet. Tato úžasná edukativní sada kostek s dítětem doslova roste několik let. Malé děti využijí kostky jako klasickou hračku, oblíbenou dětmi po mnoho generací, určenou pro skládání a poznávání zvířátek a různých věcí ze svého okolí. Děti předškolního věku se zde mohou seznámit se základním číslicemi a písmeny. Díky podložce s abecedou je mohou přiřazovat na příslušné místo a naučit se tak jejich posloupnost v abecedě. Tyto kostky jsou však ideálním pomocníkem především při výuce angličtiny, protože každé znázorněné písmenko na jedné straně kostky má na jiné straně kostky i svůj obrázek, který tímto písmenkem v angličtině začíná. Jako bonus navíc jsou zde přiložené karty s grafickými předlohami, podle kterých se dají kostky poskládat do různých obrazců připomínající tangram. Kostky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva s hladkou povrchovou úpravou a natřeny ekologickými barvami odolnými proti slinám.

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJNOVĚJŠÍ
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Paměť, Motorika a zručnost, Soustředění, Znalost
Materiál: dřevo
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Estonská firma Lucy & Leo je na trhu od roku 2012 a její nápadité dřevěné, převážně edukativní výrobky jsou rozšířeny především ve východní Evropě, Japonsku a Americe. Hlavním cílem značky Lucy & Leo je přispívat k růstu a vývoji dětí, povzbudit jejich představivost, umožnit jim zábavné hraní a při tom využít jejich různých dovedností. Z těchto důvodů má plno her pedagogy a rodiči oceňované označení MONTESSORI, které dané produkty odlišuje od ostatních běžných dřevěných hraček. Samozřejmostí jsou veškeré certifikáty a bezpečnost použitých materiálů a barev. Výroba probíhá v Číně ve vlastní fabrice, což zajištuje požadovanou vysokou kvalitu.