Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Tooky Toy | Oboustranné počítadlo a abeceda Pastel

Kód: TJ558N
Novinka
Značka: Tooky Toy
565 Kč 467 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Propracované dřevěné počítadlo v pastelových barvách je skvělou vzdělávací hračkou pro všechny děti, které se začínají zajímat o písmenka či počítání. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propracované dřevěné počítadlo od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách je skvělou vzdělávací hračkou pro všechny děti, které se začínají zajímat o písmenka či počítání. Na jedné straně počítadla jsou posuvné barevné kuličky, díky kterým se děti učí počítat. Druhá strana počítadla skrývá otáčecí písmenka - abecedu. Na jedné straně čtverečku je vždy velké i malé tištěné písmenko, na druhé straně obrázek a anglické slovíčko.

Hraní s dřevěným počítadlem a abecedou podporuje děti v jejím zájmu o počítání a znalost písmen. Učí se také barvy, rozšiřují si slovní zásobu a učí se první anglická slovíčka. Počítadlo je vyrobeno z pevného dřeva z udržitelného lesnictví, natřeno je netoxickými barvami a pro děti je bezpečné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Logika, Znalost
Materiál: dřevo
Rozměry: 26 x 24,5 x 10,30 cm
Věk: 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.