Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Farmářský vláček

Kód: DJ06314
956 Kč 790 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Pestrý dřevěný vlak se zvířátky ze statku, který si sestavíš podle svých představ! || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pestrý vláček se stohovacími kostkami nabízí nepřeberné kreativní možnosti. Jaké zvířátko pojede na mašince? A z jakých tvarů ho sestavíš? Kostky lze skládat znovu a znovu a vláček vypadá pokaždé jinak!

Skládání kostek rozvíjí motorické schopnosti a jakmile je vláček sestaven, lze s ním díky funkčním kolečkům volně jezdit po dětském pokoji či ho tahat za provázek. U dítěte se proto zároveň rozvíjí smysl pro orientaci.

Věk

18m+

Obsah balení

  • 24 dřevěných dílů vláčku

Další parametry

Rozměry složeného vláčku: cca 42 x 12 x 10 cm

Rozměry balení: 47 x 12,5 x 10 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 1.2 kg
Co rozvíjí: Představivost, Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Věk: 1, 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.