Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Dřevěná skládačka Ze Geo Vroom - Doprava

Kód: DJ06436
553 Kč 457 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Seskládajte si dopravní prostředky z různých geometrických tvarů. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládání pro děti od 3 let, které představuje zábavu i poučení. Seskládejte si dopravní prostředky podle předloh ve třech úrovních obtížnosti, které jsou označeny hvězdičkami, nebo skládejte obrazce podle fantazie.

Rozvoj a tipy

S pomocí dřevěných dílků se děti učí geometrickým tvarům i prostorovému vnímání. Mohou dílky také třídit, počítat, poznávat tvary a barvičky. Jde o takový první tangram pro nejmenší. Rozdělení předloh do tří úrovní také nabízí přízpůsobení obtížnosti.

Věk

3+

Obsah balení

  • 33 dřevěných dílků
  • 20 karet s předlohami

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 21 x 3,5 cm

Materiál: dřevo, papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stavebnice
Hmotnost: 0.8 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Orientace v prostoru, Znalost
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.