Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Djeco | Tangramini

Kód: DJ01672
Akce
Značka: DJECO
455 Kč –7 %
DJ01672 tangramini
455 Kč –7 % 419 Kč 346 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Hra na motivy známé skládačky tangram s předlohami uzpůsobené pro menší děti. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vložte správný dílek na předlohu a složte strom, loďku a další obrázky. Obrázky jsou seřazeny podle náročnosti s vložením 2 až 6 dílů. Hra je na motivy známé skládačky tangram uzpůsobené pro menší děti. 

Věk

3+

Obsah balení

  • 6 dřevěných šablon
  • 12 dřevěných geometrických dílů

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 23 x 1 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Představivost, Motorika a zručnost
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.