UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: Září - osobní odběr či nákup v obchůdku možný pouze po telefonické či emailové domluvě. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Naomi Aldortová | Vychováváme děti a rosteme s nimi

Kód: 0104182
Značka: knihy
208 Kč 189 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

KNIHA: Ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem.

Kniha respektované americké terapeutky a rodinné poradkyně Naomi Aldortové představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. Nejen teoreticky, ale i na mnoha příkladech z praxe zjistíme, že svým dětem můžeme důvěřovat a bezpodmínečně je milovat. Pouze se musíme zbavit starých naučených a nefunkčních vzorců chování.

Proč je tato kniha výjimečná?

  • Vysvětluje, proč ovládání, manipulace a tresty ve výchově nefungují. 
  • Ukazuje postup, jak se špatných výchovných vzorců zbavit a růst spolu se svými dětmi.
  • Umožňuje nám, abychom porozuměli dítěti, které pak může naplnit své nejlepší předpoklady.
  • Dokazuje, že jen děti, které dostaly bezpodmínečnou lásku a důvěru svých rodičů, vyrůstají v sebevědomé lidi, emocionálně odolné a schopné vést své životy samostatně a radostně.

Parametry

Autor: Naomi Aldortová

Originál: Raising our children, raising ourselves

Nakladatelství: Práh, 2010, 1. vyd.

Rozměry: 21 x 14,5 x 2 cm

Brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: