Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Plan Toys | Kaleidoskop

Kód: PT5408
545 Kč 450 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Netradiční kaleidoskop - vložte do prostoru čočky vlastní pedměty a pozorujte měnící se obrazce. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podívejte se na svět prostřednictvím umělecké čočky, a to díky tomuto dřevěnému kaleidoskopu z dílny společnosti Plan Toys.

V čem je tento krasohled unikátní? Můžete jej rozšroubovat a vaši malí pozorovatelé mohou dovnitř kaleidoskopu vložit své oblíbené předměty - korálky, látky, přírodniny... a zažít tak vzrušující pohledy na zářivé barvy všedních věcí. Zkoumejte spolu s nimi svět kolem vás a podporujte tak kreativitu, zvědavost a nápadité přemýšlení.

Rozměry: 7 cm x 13,2 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaleidoskopy, krasohledy
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 23.11.2021
Super věcička!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Plan Toys vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí). Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci. Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.